И Никол Кидман ги покажа градите на црвениот килим

Обично поскромната холивудска актерка Никол Кидман се појавила на црвениот килим на свеченото отворање на 2013 Hauding наградите во експлицитен црн фустан на 7. октомври во Макао, Кина.

Оваа 46-годишна актерка воодушевила со својот беспрекорен изглед, а на радост на обожавателите, Никол била облечена во разголен фустан.Актерката избрала елегантен црн фустан на „Прада” со азиски инспирирани цветни печати и со огромен отвор на стомакот, кој воедно покажал и добар дел од нејзините гради.

Никол Кидман била придружувана од легендарната кинеска суперѕвезда Џеки Чен.

 

Останати вести